Про організацію харчування дітей у Хмельницькому дошкільному навчальному закладі № 21 «Ластівка» в 2021 році

Рубрики (Сторінка директора) Автор Русенко-Бабій Наталія | 12-01-2021

Наказ від 04.01.2021р. №01

На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року № 1591 (із змінами) «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 року № 116 (із змінами) «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції надання з яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року № 250 «Про затвердження порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»,  наказу Міністерства освіти і науки України 21.11.2002 року № 667 (із змінами) «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладів», рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 року № 9 (із змінами), рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 11.12.2019 року № 6 «Про бюджет міста Хмельницького на 2020 рік», рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 23.12.2020 року № 14 «Про бюджет міста Хмельницького на 2021 рік», наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 28.12.2020р. № 197 «Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста Хмельницької міської територіальної громади у 2021 році» та інших нормативно-правових актів, що регламентують харчування дітей у закладах дошкільної освіти

НАКАЗУЮ:

 1. Забезпечити виконання нормативно-правових документів щодо організації харчування дітей у закладі дошкільної освіти.
 2.  Організувати з 04.01.2021 року безпечне та якісне харчування дітей згідно з розробленим перспективним меню вартістю 30,00 грн на день (з розрахунку: 12 грн  – бюджетні кошти та 18 грн – батьківська плата).
 3. Забезпечити виконання вимог нормативно-правових документів щодо організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти.
 4. Забезпечити надання безоплатного харчування дітям, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції, батьки яких є учасниками антитерористичної операції або брали участь в антитерористичній операції, батьки яких були учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил і померли; із сімей, які переселені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; із сімей учасників Революції Гідності, які отримали ушкодження здоров’я, із сімей загиблих під час участі в Революції Гідності, відповідно до рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 року № 9 із змінами, внесеними рішенням позачергової десятої сесії міської ради від 29.12.2016 року № 22, та дітей пільгових категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків).Для звільнення від плати за харчування батьки або особи, які їх замінюють, надають у заклад заяву та документ, який підтверджує наявність пільгової категорії. У разі завершення строку дії документа, а саме довідки органу соціального захисту населення, яка підтверджує статус малозабезпеченої сім’ї, батьки або особи, які їх замінюють, надають у заклад освіти протягом 14 календарних днів з дати завершення дії попередньої довідки, поновлену довідку. У разі невчасно поданих документів перерахунок коштів не здійснюється. Надання послуг з харчування запроваджується в місячний термін, з дати подання відповідних документів, що підтверджують таке право.
  5. Забезпечити пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % від встановленого розміру батьківської плати з відшкодуванням різниці за рахунок коштів міського бюджету в закладах дошкільної освіти міста дітей з багатодітних сімей.
  6.Узяти під особистий контроль рівень цін на соціально значущі продовольчі товари, які закуповуютьcя  закладами освіти. Оперативно реагувати на випадки необґрунтованого завищення постачальниками закупівельних цін.
  7. Медичній сестрі старшій, Покладюк Г.Д.:
  7.1. Здійснювати контроль за організацією повноцінного та якісного харчування дітей у закладі дошкільної освіти.
  7.2. Харчування працівників здійснювати відповідно до поданих заяв. Порція страви має відповідати стандарту порції дитини старшої групи. Працівники харчуються лише  обідом.
  8.Відповідальність за виконання наказу покласти на медичну сестру старшу Покладюк Г.Д.
  9.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
  Завідуюча                                                                            Наталія Бабій