“Тиждень літніх олімпійських ігор”

Захід відбувся у форматі веселих і креативних змагань. 🥇🥈🥉Участь приймали команди середніх груп, які змагалися у естафетах та брали участь у різних конкурсах.🥇🥈🥉З дітьми старшої групи було проведено тематичне спортивне заняття, під час якого вони могли відчути себе справжніми спортсменами, які готуються до Олімпійських Ігор. 🏆🇺🇦Ці заходи не лише розважили і згуртували учасників, а й подарували нові враження, новий заряд бадьорості, підвищення життєвого тонусу. Вони отримали нові знання про Олімпійські Ігри та їх значення.

Читати далі »

День “Водних розваг”

Читати далі »

День захисту дітей

Читати далі »

Випуск 2024.

Випускне свято у дитячому садочку – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.

Читати далі »

Допомога військовим

Вихованці з батьками та колектив Хмельницького закладу дошкільної освіти 21 “Ластівка”, вчергове підготували та передали гуманітарну допомогу для військових. Діти з великою любов’ю малювали малюночки та виготовляли поробки, а батьки з подякою збирали , засоби особистої гігієни, продукти харчування, чай, каву та інші смаколики, аби допомогти нашим захисникам. Вантаж передаємо через волонтерів БФ ” Центр Добриня”,а також частину гуманітарної допомоги військовим передали 79 десантно-штурмовій бригаді Десантної-штурмових військ ЗС України, де військову службу проходить вихованець і випускник нашого закладу! 🇺🇦Ми вражені мужністю і силою духу наших бійців!🇺🇦Таким чином заклад хоче висловити безмежну подяку людям, які допомагають вірити в світле майбутнє, а через дитячі малюнки передати трішечки тепла та любові. Дякуємо кожному хто долучився до благородної справи в такий складний час!💙💛Слава Україні і нашим героям!✊🏻Ми тримаємо стрій і рухаємося далі!

День вишиванки

Участь в Національна руханка в вишиванках “Дякуємо ЗСУ”

Родинні свята

У Міжнародний день сім’ї наш заклад дошкільної освіти бажає, щоб кожен пам’ятав – сім’я найважливіше! Бережіть сімейний вогник, своїх рідних! Нехай у кожній сім’ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода, а це свято стане для кожного з вас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.

Читати далі »

Психологічна готовність до школи

Благодійний ярмарок “Плата по серцю”

2 травня відбувся благодійний ярмарок «Плата по серцю».Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати Збройні Сили України. Дякуємо всім хто долучився до нашої ініціативи!

Читати далі »

Загальноміська толока

До місячника санітарної обробки і благоустрою території ,співробітники закладу, вийшли на дружню загальноміську толоку. 🚆Кам’янецький переїзд ,навпроти 🚉міжміської пасажирської станції ,була очищена від сміття.💙💛Патріотизм та свідома відповідальність – рушійні сили сьогодення.

Читати далі »