Наказ про організацію харчування у 2020 році

Рубрики (Заходи) Автор Русенко-Бабій Наталія | 08-01-2020

Про організацію харчування дітей

у Хмельницькому дошкільному

навчальному закладі № 21 «Ластівка» в 2020 році

На виконання Законів України «Про освіту»,  «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року № 1591 (із змінами) «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 року № 116 (із змінами) «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції надання з яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», наказу Міністерства освіти і науки України 21.11.2002 року № 667 (із змінами) «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладів», рішення сорок другої сесії Хмельницької міської ради від 17.09.2014 року № 9 (із змінами), рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 11.12.2019 року № 6 «Про бюджет міста Хмельницького на 2020 рік» та наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради від 28.12.2019р. № 249 «Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста Хмельницького в 2020 році»

НАКАЗУЮ:

 1. Медичній сестрі старшій Покладюк Г.Д.:
  1. Забезпечити виконання нормативно-правових документів щодо організації харчування дітей у закладі дошкільної освіти.
  1. Організувати з 02.01.2020 року безпечне та якісне харчування дітей згідно з розробленим перспективним меню вартістю 28,00 грн на день (з розрахунку: 11 грн 20 коп. – бюджетні кошти та 16 грн 80 коп.  – батьківська плата).
  1.  Узяти під особистий контроль рівень цін на соціально значущі продовольчі товари, які закуповуютьcя  закладом освіти. Оперативно реагувати на випадки необґрунтованого завищення постачальниками закупівельних цін і повідомляти про це завідуючій.
 2. Звільнити батьків від плати або зменшити розмір плати за харчування дітей у закладі дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства.
 3. Забезпечити надання безоплатного харчування дітям, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції, батьки яких є учасниками антитерористичної операції або брали участь в антитерористичній операції, із сімей, які переселені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, із сімей учасників Революції Гідності, які отримали ушкодження здоров’я, факт участі яких встановлено Міжвідомчою комісією з питань встановлення факту участі осіб у Революції Гідності, із сімей загиблих під час участі в Революції Гідності.
 4. Харчування працівників здійснювати відповідно до поданих заяв. Порція страви має відповідати стандарту порції дитини старшої групи. Працівники харчуються лише  обідом.
 5. Відповідальність за виконання наказу покласти на медичну сестру старшу Покладюк Г.Д.
 6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

       Завідуюча                                     Н.Бабій